Susipažinkime!

Prieš 10 metų pradėjau savo karjeros draugystę su prekių atsargomis. Buvau tik baigusi verslo vadybos studijas ir norėjau iššūkių, kurių (vėliau) savo karjeroje gavau ne vieną, ir ne du.

Pradirbusi kelis metus kaip tiekimo vadybininke žaislų mažmenos ir didmenos įmonėje KOTRYNA, o vėliau savo buvusios vadovės buvau pakviesta prisijungti prie el.prekybos įmonės PIGU.LT diegti atsargų valdymo įrankį ir vadovauti tiekimo skyriui. Ir taip jau 8 metus esu el.prekybos pasaulyje.

Elektroninė erdvė yra auganti, dinamiška ir turinti didžiulio potencialo.  Būdama Versli Lietuva MENTORĖ aš supratau, jog prisidėti prie kito verslo sėkmės yra nuostabus jaumas, todėl šią kelionę tęsiu iki šiol.

 Pastovus tobulėjimas, mokymasis yra tai, kas mane motyvuoja rytais keltis iš lovos. O sėkmingi klientai man yra pats didžiausias įvertinimas! Man rūpi kiekvieno mano kliento tolimesnė kelionė el.prekybos verslo pasaulyje, todėl domiuosi kaip jiems sekasi, su kokiasi iššūkiais jie susiduria ir kokie laimėjimai juos aplanko.

Visas karjeroje nueitas kelias leido man turėti tokią patirtį, kuri leidžia šiandien man konsultuoti el.prekybos verslus. O mano klientų atsiliepimai skatina nesustoti ir primena, jog nesvarbu mažas ar didelis žingsnelis, prie kurio prisidėjau prie savo klientų kelionės el.prekybos pasaulyje, yra labai svarbus el.verslo augimo kelionėje.

Siekiu padėti Tau žengti drąsesnius žingsnius elektroninės prekybos link.
Susidraugaukime Instagrame