Susipažinkime!

Labas,

Esu Justina, Sales Flow agentūros augančiams verslui įkūrėja.

Prieš daugiau 10 metų pradėjau savo karjeros draugystę su prekių atsargomis. Buvau tik baigusi verslo vadybos studijas ir norėjau iššūkių, kurių (vėliau) savo karjeroje gavau ne vieną, ir ne du.

Pradirbusi kelis metus kaip tiekimo vadybininke žaislų mažmenos ir didmenos įmonėje KOTRYNA, o vėliau savo buvusios vadovės buvau pakviesta prisijungti prie el.prekybos įmonės PIGU.LT diegti atsargų valdymo įrankį ir vadovauti tiekimo skyriui. Ir taip jau 9 metus esu el.prekybos pasaulyje.

Elektroninė erdvė yra auganti, dinamiška ir turinti didžiulio potencialo.  Per tris konsultacijų metus supratau, kaip yra svarbu suprasti, kurios paslaugos reikia, norint auginti el.prekybos verslą ir kaip sunku rasti , profesionalą, kuris padarys teigiamą pokytį el.prekybos verslui.

Pastovus tobulėjimas yra tai, kas mane ir mano komandą motyvuoja domėtis ir auginti savo kompetencijas. O sėkmingi klientai man yra pats didžiausias įvertinimas!

Mums rūpi kiekvieno mano kliento tolimesnė kelionė el.prekybos verslo pasaulyje, todėl domiuosi kaip jiems sekasi, su kokiasi iššūkiais jie susiduria ir kokie laimėjimai juos aplanko.

O mano klientų atsiliepimai skatina nesustoti ir primena, jog nesvarbu mažas ar didelis žingsnelis, prie kurio prisidėjome prie savo klientų kelionės el.prekybos pasaulyje, yra labai svarbus el.verslo augimo kelionėje.

Siekiame padėti Jums žengti drąsesnius žingsnius elektroninės prekybos link.
Susidraugaukime Instagrame